Kariéra

Predajca vozidiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie obchodných rozhovorov,zisťovanie potrieb zákazníkov.
Vykonávanie prezentácie vozidiel a skúšobných jázd.
Vypracovanie ponúk a návrhov pre riešenie potrieb zákazníkov v oblasti predaja, financovania a poistenia vozidiel a príslušenstva.
Realizácia predaja vozidiel a vykonávanie administratívnych činností s tým spojených.
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou,motivačný list a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení zasielajte výlučne elektronickou poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači,ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Surzen
surzen@auto100.sk
Tel.: +421918494753

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO100 spol. s.r.o.
Viac informácií.